top of page
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon

Kim jesteśmy?

Wena Customs to profesjonalny warsztat budujący motocykle custom.

Jeżeli poszukujesz unikalnego motocykla, masz wizję jak taka maszyna powinna wyglądać, poszukujesz jakości bez kompromisów i niezawodności w codziennym użytkowaniu - wszystko to znajdziesz u nas!
Z największą radością spełnimy twoje oczekiwania 

Nasza historia

Wena Customs - projekt który powstał dzięki spotkaniu dwóch osób: 
Przemka Mizernego i Andrzeja Idkowiaka.

 

Przemo - człowiek, który w branży motocyklowej był już solidną marką - z jednej strony wielokrotny mistrz w wymagającej dyscyplinie jaką jest Trial motocyklowy, z drugiej utalentowany mechanik motocyklowy o uznanej renomie.

Andrzej - człowiek spoza branży, spełniony przedsiębiorca - marki, które współtworzył odniosły rynkowe sukcesy. Zwieńczeniem jego pracy były: wyróżnienie Diament Forbesa, oraz nagroda Deloitte dla najszybciej rozwijających się biznesów w Europie Centralnej.

Połączył ich projekt budowy Cafe Racera na bazie motocykla Honda CX500 - o nazwie "TWISTER."

Ten prywatny projekt został przedstawiony na Customowych Mistrzostwach Polski w Poznaniu w kwietniu 2016 roku, gdzie przebojem zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii Cafe Racer!


Rok 2016 to pasmo sukcesów Twistera, wystawy, spotkania, nowe znajomości i kolejne tytuły dla

Wena Customs. 

TO TAKŻE  NAJWAŻNIEJSZA ŻYCIOWA DECYZJA:

Chcemy profesjonalnie spełniać customowe marzenia!

Warsztat

Nie sposób w naszej historii nie wspomnieć o Ryszardzie - ojcu Przemka - Legendzie polskiego Trialu, który prowadził warsztat Wena Moto od lat 70 tych. Bez jego doświadczenia nie udałoby się tworzyć naszych customów!

Nasz warsztat pozwala nam stworzyć samodzielnie prawie wszystko, co nam przyjdzie do głowy dzięki niezliczonej ilości narzędzi, w które przez lata Ryszard i Przemek inwestowali.

Posiadamy profesjonalną wiedzę z dziedziny wyczynowych silników, zawieszeń, metaloplastyki, spawalnictwa różnych stopów, zaawansowanego ślusarstwa itd.

Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde marzenie naszych klientów

Projektowanie 

Dodatkową zaletą Wena Customs jest umiejętność projektowania 3D i współpraca z obrabiarkami CNC, dzięki czemu powstają wyjątkowo dokładne części, niezbędne do budowy motocykli custom. Wykonujemy najróżniejsze części CNC, adaptery, flansze, uchwyty, półki itp.

Bardzo ważna jest również powtarzalność wykonania - pozwalająca na oferowanie części do własnego montażu z zachowaniem 100% kompatybilności.

bottom of page